• Свеж
Лимон Миризлива Свеќа во Собата за Жените,Лимон Течни Пенење Рака Мие,Лаванда Течни Пенење Рака Мие
zoom_in

Лимон Миризлива Свеќа во Собата за Жените,Лимон Течни Пенење Рака Мие,Лаванда Течни Пенење Рака Мие

DEN 830.40

Од стока
check Во продавницата

Нашиот спа подарок сет се формулирани со голем број на природни состојки, кои се смири и хидрат кожата, придавам влогови и освежување на телото, и ревитализација на умот и духот.Негување Состојки Moistrurising.Формулиран со голем Број на Природни Состојки, Витамин E,Алое и Шеј путер-врвен emollient, идеална состојка за нега на кожа moisturizers, кои се смири и хидрат на кожата.Богата Пенење.Исплакнете го лесно.Тоа може добро да остават без filmy остатоци чувство на вашата страна.Негување Состојки. 100% природни соја восок од свеќа,направени од сите природни соја восок,формулиран за да изгори чисто и рамномерно.Нашите алкохол-слободен мирис diffuser испарување време околу 90 дена.Нашите мириси се ослободени од формалдехид, метанол, бензен, glyoxal, и сите наши diffuser шишиња имаат завршено безбедносни тестови.Идеален Одмор Подароци.Одговара за Секоја Прилика, Секој Би сакал Тоа.Погоден за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Годишнина, Свадба, Роденден, Божиќ, Празници, Housewarming, алал да му е, да Добиете Добро, Дипломирањето, Љубовта & Романса, Пензионирање, Сезонски, Љубител на Спортот, Пролет, Ви Благодарам, Мислејќи на Вас или било која друга прилика може да се мисли на.Одличен Подарок за Мајка, Сопруга, Пријателка, Наставник, Сестра, Ќерка,Баба,Тинејџерски Девојка, или некој што го сакаш.Ariose Monde е посветена да ви донесе интимни мир на умот и удобност.Се ослободи од оковите на духот, следете тајната на животот, уживајќи во текот на времето,инсистирајќи на тоа, сите Ariose Monde бања производи се со користење на природни состојки за раскошни капење се третираат.Без разлика дали тоа е вашата девојка, сопруга, мајка, баба, или специјални жени во вашиот живот, и ' кажам колку ти е гајле за неа со спа подарок кошница за неа од Aroisemonde.Ќе најдете голем избор на подарок кошеви за неа во секоја прилика како Роденден, Божик, Нова Година, денот на Вљубените, или Свадба годишнината.Сите овие бања подарок сет вклучува покаже гел , лосион за тело и бања бомби, и така натаму, овие туш подароци се работи дека пријателки ќе точно треба.И да се подготви се што е можно, е добра идеја!Оваа бања сет ќе биде совршен подарок за вашата пријателка или за човекот.Бања сет вклучува:Лимон Миризлива Свеќа во Собата за Жените,Лимон Течни Пенење Рака Мие,Лаванда Течни Пенење Рака Мие.

Вака можеби ќе ви се допадне..