• Свеж
DANSHILONG 10pcs М4 А2 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Круг Крстот Пан Главата на Завртката Гром Должина 3-100mm (Боја : 30мм, Големина : M4 10pcs)
zoom_in

DANSHILONG 10pcs М4 А2 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Круг Крстот Пан Главата на Завртката Гром Должина 3-100mm

DEN 1356.00

Од стока
check Во продавницата

Завртка Тип : Машина Завртки.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Глава Стил : Тркалезна.Пакет : 10 Pcs.Број на модел : M4. Димензии : M3*8 Drive Стил : Phillips Head Стил : Round Package : 10 Pcs Model број : M4 Материјали : Woodworking If имате какви било прашања или проблеми по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Вака можеби ќе ви се допадне..