• Свеж
Samsung Wisenet SDC-89440BB-6PK - 4MP Водоотпорна Куршум Камера (6-Pack) Компатибилен со SDH-C85100BF
zoom_in

Samsung Wisenet SDC-89440BB-6PK - 4MP Водоотпорна Куршум Камера (6-Pack) Компатибилен со SDH-C85100BF

DEN 489.60

Од стока
check Во продавницата

(6) 4 Мегапикселна Супер HD Камери.IP66 Оценет Времето Отпорни, 105° Широк Агол на Гледање.Ноќ Визија до 82 фт, Вистински Ден и Ноќ со IR-намалување на филтер.Приватност Маскирање, Слободни Wise View стан за Андроид и i OS.Компатибилен со SDH-C85100 BF. 4 MP Супер HD камера.Вистински Ден s никогаш не е премногу безбедно да се задржи и екстра око на работи кои се најважни за вас. 4 MP Супер HD камера Вистински Ден & Ноќ со МЦП за совршен репродукција на боите Времето Отпор - Затворен & Отворено Употреба на Видео во Живо Поток со Резолуција 2048 x 1536 104 Широк Агол на Камерата Прикажување Ноќ Визија до 130ft Not самостојна Единица, Мора да се Поврзете На/со DVR.

Вака можеби ќе ви се допадне..