• Свеж
2 парчиња Guasha Алатка Стружење Jade Massager Одбор Срце Облик Алатка Тело Стружење Плоча Мускулите Олеснување Додаток Scraper Одбор за Глава се Соочуваат со Рака, Нога за Нога
zoom_in

2 парчиња Guasha Алатка Стружење Jade Massager Одбор Срце Облик Алатка Тело Стружење Плоча Мускулите Олеснување

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

Корисна алатка за вас за масажа на вашето лице, врат, рака секогаш кога и каде и да сте.Помага да се подобри циркулацијата на крвта и ја мазни кожата.Тоа може да се комбинираат со производи за нега на кожата и да се промовира подобра апсорпција и ќе го направи вашето лице и кожа да изгледа поздрава и помлади од страна на намалување на брчките и отстранување на темни кругови.Направен од природни жад, долготрајни, супер лесно да се грижи и статични слободни.Убава форма, можете да лесно да се одржи, на работ е толку мазна, пријателски за вашата кожа, безбедно и удобно.Тоа им помага на вашето лице да се релаксираат и на тој начин ја намалува појавата на брчки.Обезбеди непречено допир чувство и никогаш нема да му наштети на вашата кожа.Промовирање на еластичноста на кожата и да се направи вашата кожа фирма.Мулти - функционален, особено на лицето, вратот и грбот, масажа, практични алатки за убавина масажа и СПА нега.Не само болка и на ослободување на алатката, но вашата кожа храна и хидратантен сојузник, како и.Функција : Боја : Розова.Материјал : Природни Jade.Големина : Околу 7. 50 X7. 50 X0. 70cm/ 2. 95 X2. 95 X0. 28inch Пакет, Вклучувајќи : 1 x стружење одбор.

Вака можеби ќе ви се допадне..