• Свеж
Смешни Пилот Карпи Стакло - Пилот Подарок Идеја - Пилот Присутни - Небото Не Е Граница - Гравиран Виски Гимнастик
zoom_in

Смешни Пилот Карпи Стакло - Пилот Подарок Идеја - Пилот Присутни - Небото Не Е Граница - Гравиран Виски Гимнастик

DEN 432.00

Од стока
check Во продавницата

Оваа 12.5 унца карпи стакло е великодушно големина.Тоа е тешка база дава на набитост сте во потрага за квалитетно виски чаша.Гравирани стаклени карпи очила направи домот подарок тие се сигурни да се сака.Подарок за секоја прилика.

Вака можеби ќе ви се допадне..