• Свеж
б.кутија Мини Lunchbox, Компактен Бенто-Стил Ручек Складирање за Деца, Нуди Идеални Дел Големини за Здрави Закуски и Lunchtime Опции на Училиште, на Пикник или На-На-Go, 1 Литар
zoom_in

б.кутија Мини Lunchbox, Компактен Бенто-Стил Ручек Складирање за Деца, Нуди Идеални Дел Големини за Здрави Закуски

DEN 1327.20

Од стока
check Во продавницата

Flexi цело овошје носителот со еластичен печат.Отстранлив слајд и планирам divider за лесно прилагодување на оддел големина.Две Прегради со Силиконски Фоки да Помогне да се Спречи Протекување.Погоден за сува и влажна закуски, како пире, јогурт и натопи.Рачен перење само за да се одржи квалитетот на пломби.Заптивки се отстранува за темелно чистење.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН и Силиконски - основни поени, ПВЦ, BPA и Phthalate слободни.

Вака можеби ќе ви се допадне..