• Свеж
Погодност Концепти Xtra Складирање 5 Ниво Виткање Метал Агол Полица, Црна
zoom_in

Погодност Концепти Xtra Складирање 5 Ниво Виткање Метал Агол Полица, Црна

DEN 890.40

Од стока
check Во продавницата

Едноставно Замав од двете Страни и се Откажат од Полиците на Своето Место.Лесно да се Свитка и се Движи и Продавница кога Не е во Употреба.Ќе се Одржи Ништо од колекционерски предмети на Книги.Агол Дизајн.Совршен за Секоја Соба.Отворените полици на Designs2 Go 5 Ниво Виткање Метал Агол Полица носи лесно складирање пристап.Кој пати подалеку агол дизајн кој е направен да ги исполни вашите простор потреби, додека обезбедување на трајни и ефикасна мебел.Оваа shelving единица ќе додадете bold touch на секоја соба.

Вака можеби ќе ви се допадне..