• Свеж
Фрижидер Сијалица 40W T10 Тубуларна Јасно Доведе Медиум База E26 120V бел ден 6000K Белата Pack 2
zoom_in

Фрижидер Сијалица 40W T10 Тубуларна Јасно Доведе Медиум База E26 120V бел ден 6000K Белата Pack 2

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина,5 Вати LED сијалицата заменете 40 Вати блескаво сијалица, ги зачувате вашите 90% на трошоците на енергија.CRI до 80. Фрижидер светилки 40 W противвредност,500 lumens,стандарди T10 форма,Големина : D31.5mm*H59mm(1.24 во*2.31 во).Одговара за фрижидери, замрзнувачи, опсег капи, и ноќни лампи, тавански вентилатор, светло, лустери, биро светилки, подни светилки, дома осветлување, итн.Основата на овој фрижидер светилка е E26 (26mm/1.02), па ве молиме да бидете сигурни дека светилка база е истиот пред купување,работна температура спектар -22 ℉~130℉.Ние нудиме 30 дена гаранција за враќање на парите и 12 месеци гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања!.

Вака можеби ќе ви се допадне..