• Свеж
Накит сад Дрвени Накит Складирање Кутија со Јасни Капак Накит Организатор Послужавник за Прстен Earring Хривнија Brooch Значка Earring Складирање Кутија за Накит складирањ?
zoom_in

Накит сад Дрвени Накит Складирање Кутија со Јасни Капак Накит Организатор Послужавник за Прстен Earring Хривнија

DEN 3252.48

Од стока
check Во продавницата

Ако не знаете како да се спакувам вашиот накит за време на патувањето ,сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секое утро.Високо Квалитетни Материјали : накит лента е конструиран со здрав дрво рамка и внатрешни работи на накит послужавник е изработен од здрав композитни одбор завиткани во премиум кадифени ткаенини.Накитот кутија доаѓа со 24 прегради, па лесно можете да ги организирате вашите обетки, прстени или ѓердани.можете да ги сортирате и прикажете го вашиот накит и лесно да се направи избор на прв поглед, без да се ископа преку заплеткано мензи повеќе.Отстранлив Dividers : може да се прилагоди на големината и бројот на прегради со отстранување или додавање на dividers да се прилагодите на простор што ви треба.Чисто Стакло Капак : накит кутија со чисто стакло капак држи вашиот накит за слободни од прашина и вода.Исто така додава убаво чисти изглед и ви овозможува да го видите вашиот накит.Згодна и на резолуцијата.Карактеристики на производот : 24 Мрежи Дрвени Накит Складирање Кутија со Јасни Капак Накит Организатор Tray Specifications : Производ Материјали : Дрво, Стакло, Velvet Product Боја : Grey Product Големина : 14.1"× 9.8"×1.9"Пакет се Вклучени : 1× Накит Складирање Box And тоа е лесно да се чисти.Вие само треба да ги прикаже случај организаторот со крпа.

Вака можеби ќе ви се допадне..