• Свеж
Kavio! Доенчиња Чиста Џерси Резервоарот
zoom_in

Kavio! Доенчиња Чиста Џерси Резервоарот

DEN 193.20

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска. 1/4"вратот и armhole обврзувачки.Чиста џерси 40/1, 60% памук/40% полиестер, Чиста џерси 3.2 мл/sq двор.Машина за миење ладна вода, хлор, Собори сува ниска.Опрема за лето lovin' забава со ова бебе резервоарот!Совршен за двете момчиња и девојчиња, пар со нивните омилени панталони или удобен дели парче за кулер дена.Изработени од памук/поли чиста џерси за sublimely мека на допир и се чувствуваат.

Вака можеби ќе ви се допадне..