• Свеж
Голема Лу - Полнети Gullet Куче Третира, Премија Од Говедско Месо, Сите Природни Куче Chews, Високо Протеинска, Една Состојка, 6-Инчен Стапови
zoom_in

Голема Лу - Полнети Gullet Куче Третира, Премија Од Говедско Месо, Сите Природни Куче Chews, Високо Протеинска,

DEN 2188.80

Од стока
check Во продавницата

Сите Природни Говедско месо : Нашиот единствен-состојка, 100% говедско месо полнети gullet стапчиња се извори од трева-банката на федерални резерви, слободни-опсег добиток за производство на вкусен и висок квалитет на лекување.Целосно Сварлива : Овие вкусен месо-исполнет chews се вкусни и лесно да се вари.Совршен за светло до агресивни chewers и кученца од сите возрасти.Промовира Здравјето на Забите : Овие крцкава-на-на-надвор, гумени-на-на-внатре куче третира поддржуваат здравите заби и непца со стружење далеку забен камен и плак израстоци.Богата Со Протеини : Секој 6-инчен џвакање е преполна со протеини, есенцијални амино киселини, и ниско ниво на масти за поддршка на здрава исхрана за вашите кожен пријател.Без Адитиви : Нашата полнети gullet третира и се слободни од житарици, хормони, и конзерванси, па вашето куче може да имам арома на природни, богат вкус на фарма-воскресна месо без било спојници.Направени од премиум 100% говедско месо од трева-банката на федерални резерви, слободни-опсег крави, овие една состојка chews се одличен природна алтернатива на остри кожа.Со малку крцкава надворешноста и убавата гумени центар, тоа мора да се проба да се верува!Тие се лесно сварливи и одлична за чувствителни стомак.Нашите chews помогне во промоцијата на целокупната здравјето на забите со стружење далеку забен камен и плак од вашиот кучиња забите и непцата.Полнети gullet стапчиња се природно богати со глукозамин и хондроитин која помага во одржување на силни, здрави зглобови и мобилност.Секој лекување е преполна со протеини, есенцијални амино киселини, и ниско ниво на масти за поддршка на здрава и балансирана исхрана.Овие 6-инчен стапчиња се совршени за светлината да се агресивни chewers и кученца од сите возрасти и големини.

Вака можеби ќе ви се допадне..