• Свеж
xinxunfushi Ананас Шема Кревети 3 Дел Момчиња Девојчиња Постелнина Поставите Цртан филм Bedspreads Симпатична Прекривки ги Опфаќа Подароци за Неа,Ќерка,Сестра,Пријателка,Не
zoom_in

xinxunfushi Ананас Шема Кревети 3 Дел Момчиња Девојчиња Постелнина Поставите Цртан филм Bedspreads Симпатична Прекривки

DEN 1967.76

Од стока
check Во продавницата

Големина : 3 PCS Кралот Прекривки Покрие Сет : (Еден 102"x90" Прекривки Маска + Две 19" x 29" Перница Шамс);(ЗАБЕЛЕШКА : Утешителот и Лист НЕ се вклучени).Материјал : Микрофибер Полиестер, Хотел Квалитет, Лесни, Дише И Издржливи, Луксуз И Кожа-Пријателски.Добро Дизајнирана Шема, Јасна Шема, Не-Исчезнува, Долг Животен Век, Не Треба Се Грижите За Тоа. 3 Pc Прекривки Покрие Сет Со Патент Затворање : 1 Прекривки Маска + 2 Pillowcases (Без Пополнување).Патент Затворање Е Лесно За Вас Да Се Стави На Вашата Утешителот Во И Надвор. 4 Агол Врски Внатре Е Практично Да Се Задржи Вашата Прекривки Вметнете Во Место.За Нега На Настава И Услуга : Машина За Миење Во Ниска Температура Не Кајгана Не Сува Чиста.30-Ден Се Врати И Услуга За Замена.Брза Услуга на Клиентите во Рок од 24 ЧАСА.Подарок Идеи : Стилови За Пролет, Лето, Есен И Зима, Добар Избор Како Роденденски Подарок Или Посебен Празник Подарок За Вашиот Сакан На Децата, Мало Бебе, Деца, Девојки, Тинејџер, Добри Пријатели, Љубовници, Семејството.Овој магичен и шарени постелнината во собата може да биде центар на дете или на возрасен спална соба со неговата прекрасна шема.Секој пакет доаѓа со 1 прекривки капак и 2 pillowcases(НЕ УТЕШИТЕЛОТ ВНАТРЕ).Нејзините материјал микрофибер, па затоа многу е мека, мазна, и безбеден за деца.Постелнината е отпечатена со висок квалитет реактивен технологија на печатење па тоа нема да исчезнат, може да се мие под 30 ¡", но не кајгана или сува на висока температура.Големина Информации Близнак Големина 3pcs Сет : 1* Прекривки ги Покрие : 79 од 59 инчи 1* Pillowcase : 19"" x 29"" Тежина : 1300 G Екстра Долг Близнак Големина 3pcs Сет : 1* Прекривки ги Покрие : 83 од 71 инчи 2* Pillowcase : 19"" x 29"" Тежина : 1450 G Полна Големина 3pcs Сет : 79 x 91 19 x 29 во 1* Прекривки ги Покрие : 91 од 79 инчи 2* Pillowcase : 19"" x 29"" Тежина : 1500 G Кралицата Големина 3pcs Сет : 88 x 90 19 x 29 во 1* Прекривки ги Покрие : 90 страна 88 инчи 2* Pillowcase : 19"" x 29"" Тежина : 1600 G Цар Големина 3pcs Сет : 1* Прекривки ги Покрие : 102 од 90 инчи 2* Pillowcase : 19"" x 29"" Тежина : 1700 G Калифорнија Цар Големина 3pcs Сет : 106 92 x 20 x 36 1* Прекривки ги Покрие : 106 од 92 инчи 2* Pillowcase : 20" на" x 36"" Тежина : 1800 G За нас, и Ние сме посветени на домашен текстил за долго време.Ние се стремиме да создадеме производи со користење на најдобрите текстил е можно по поволни цени.Имаме техники кои вклучуваат подобро крои, посилни ткаење, и повеќе моден дизајн.Ве молиме да веруваат во нас,ако изберете Mei Rong Sen, ние ќе се направи сте 100% задоволни!Прекривки маска може да се заштити вашиот прекривки/утешителот од прашина и ги красат вашата спална соба.Нашите прекривки покрие собата е пријателски за вашата кожа и без хемикалии.Ќе вреди!Известување : Поради разликите во monitor settings, не може да биде мала варијација во боја на екран,наспроти реалните материјал.

Вака можеби ќе ви се допадне..