• Свеж
Денот на вљубените столче Опфаќа за Момчиња и Девојчиња, Бебе Автомобил Крошна, Мулти се Користи за Чување на Доењето Опфаќа, Шопинг Количка, Висок Стол, Шетач Опфаќ
zoom_in

Денот на вљубените столче Опфаќа за Момчиња и Девојчиња, Бебе Автомобил Крошна, Мулти се Користи за Чување на Доењето

DEN 612.96

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ★Високо квалитетен материјал : Користете здрави ткаенина ткаенина, мека, дише и еластична.Високо-квалитетни материјали се осигура дека бебето да може да дише додека доењето или седи во столче, значи дека мајката и бебето се чувствуваат удобно кога се опфатени. ★Мултифункционален : Ова бебе столче корица има многу намени, како шетач маска, доењето крпа, старечки крпа, шопинг кошничка дете седиште перница, столче маска, shawl или замена на капакот и така натаму. ★Уникатен дизајн : Со 360° целосна покриеност, нашето бебе седиште крошна можат да го издржат силен осветлување, се заштитува вашето бебе од сонцето, ветерот, и странци, и во исто време ви обезбеди со приватноста простор. ★Совршен подарок : Нашата мултифункционален бебе столче поклопецот е убаво украсени.Тоа е апсолутно практичен како совршен подарок за бебето тушеви, expectant мајки или нови мајки.Тоа ќе биде омилен потребата за мајките. ★Зима столче опфаќа : крошна на бебето столче може да му овозможи на вашето бебе со топла, тивка и безбедна средина.Ви овозможува да патуваат, супермаркети, паркови, ресторани и сите други места со мир на умот во секое време, насекаде.Материјал : Здрава крпа Карактеристики-Удобно -Добра еластичност -360-степен на покриеност на -Мулти-цел use-Топлина -Одличен подарок -Добра пропустливост на воздух Универзална Големина -26x27.6 инчи Применливи место-Тоа е многу погоден за шетач опфаќа, доењето крпи, доењето крпи, и детско седиште перници за шопинг коли.Инструкции за перење -Тоа може да биде рака-изми и машина-измиени.Миењето е препорачливо.Не користите кајгана.Белешки -производот е печатени обрасци на површината, не исчезнат, без луто мирис, и е безбедно за бебиња. -Ние веруваме во квалитетот на нашите производи, и се надевам дека ќе ви се допадне нашата шетач седиште крошна.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и нашиот тим ќе одговори во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..