• Свеж
NCWZYY Таблета Застане за IPad Алуминиум Прилагодливи Свитлива Таблета Стојат Носителот на Десктоп се Залагаме за (Боја : Б)
zoom_in

NCWZYY Таблета Застане за IPad Алуминиум Прилагодливи Свитлива Таблета Стојат Носителот на Десктоп се Залагаме

DEN 3706.08

Од стока
check Во продавницата

High-end CNC метал гравирање процес,направи метал позаоблена.Се подигне агол на гледање,Уживаат во здрав живот.Супер долго се водат,ги Задоволи секој агол на гледање.панел,бразда,дното Сите има не се лизга мат.Силна адсорпција, Одговара на мобилни телефони и таблети тесно,не грижете се за лизгање.High-end CNC метал гравирање процес,направи метал позаоблена.Се подигне агол на гледање,Уживаат во здрав живот.Супер долго се водат,ги Задоволи секој агол на гледање.панел,бразда,дното Сите има не се лизга мат.Силна адсорпција, Одговара на мобилни телефони и таблети тесно,не грижете се за лизгање.Име:количка за телефонот таблета holdermaterial:Алуминиум+ABSdimension:100mm *70mm * 14mmweight:100gcompatible со:речиси сите телефони/tablets Package се Вклучени : 1 * Телефон Носителот стапка (Телефон Не е Вклучен)Забелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Лесен и издржливи.

Вака можеби ќе ви се допадне..