• Свеж
BaiHui Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 44mm 45mm 42mm 38mm 40mm 41mm Жени, Модата Смола Види Бенд Лесни Wristband Рака Компатибилен за да се Види Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE
zoom_in

BaiHui Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 44mm 45mm 42mm 38mm 40mm 41mm Жени, Модата Смола Види Бенд Лесни

DEN 261.12

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ULTRALIGHT СМОЛА БЕНДОВИ : Само 20g.Bai Hui смола wristband Компатибилен за Apple Види 40mm серија 6 5 4 se / 38mm серија 3 2 1 / (2021) Серија 7 41mm .Персонализирајте го вашиот smartwatch , нагласува вашиот зглоб линија и додава женски класа.Ова е watch бенд што ќе може лесно да се облекуваат или носат случајно.УНИКАТЕН ТЕНОК ДИЗАЈН : Направен од висок квалитет на смола, лесни, Не-токсични невкусна, кожата-пријателски, водоотпорен и sweatproof.Секое парче на смола беше полека полиран од страна на искусни artificers.Карактеристики полесни од нерѓосувачки метал бендови, го прави супер удобно и флексибилни, за да се носат без чувство на тешки на вашиот зглоб.ЛЕСНО да се ПРИЛАГОДИ И ДА се НОСАТ : Одговара за 5.5 инчен -7.8 инчен(140mm - 198mm) зглобовите.Лесно да се стави на и полетување.Доаѓаат со прилагодливи алатка, на линкови може да бидат брзо и лесно да се отстрани за обичај се вклопуваат.БОЈА & ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : слим стил е повеќе префинет и елегантен од традиционалните пошироката бендови, додавајќи girly чувствувам за вашиот изглед.Обоени текстури изгледа убаво доволно за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот.Шик види бенд за женска и девојки за секоја прилика, бизнис ,Свадба партија,кои датираат,дневна,датира или партија.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК ИЗБОРИ : Прилично доволно за да се носат цело време како и голем дар за љубовник или пријатели.Топла по-продажбата на услугата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе адреса навремено, нашите професионални и пријателски услуги на клиентите се 24 часа на on-line.

Вака можеби ќе ви се допадне..