• Свеж
SONGLOUM 3D Кристал Уметност Декорација Мешани Кристал Метал Помине Занитвам Сјајна Нокти Додатоци За Нокти (Боја : ZSP 05)
zoom_in

SONGLOUM 3D Кристал Уметност Декорација Мешани Кристал Метал Помине Занитвам Сјајна Нокти Додатоци За Нокти (Боја

DEN 1951.20

Од стока
check Во продавницата

Најпопуларните 3 D декоративни дизајн е најдобриот избор за отворање сјајна нокти windows.Не само што има сјај ефект, но исто така holographic ефект, што го прави вашиот ноктите поставен и блеснаа.Можете да користите големи удари да ги красат вашата куќа, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Нашите производи се многу еколошки, загадување-слободни и безопасно.Лесен за користење на природни или вештачки нокти.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Не само што има сјај ефект, но исто така holographic ефект, што го прави вашиот ноктите поставен и sparkling You може да користат голема молњи да го декорирате вашиот дом, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Нашите производи се многу еколошки, загадување-слободни и безопасно.Лесен за користење на природни или вештачки нокти.Точка име : Помине Уметност Декорација Убавина Материјал : Metal Charm Strass Нокти Додатоци Studs Color : Злато/Сребрена/Розово Злато/Сино/Red/Colorful Shape : како слика shows Package Содржина : 1 Случај Помине Уметност Декорација.

Вака можеби ќе ви се допадне..