• Свеж
Глупо Татко Boobies Се За Бебиња Тато Шега Симпатична Едно Парче Бебе Бебе Bodysuit
zoom_in

Глупо Татко Boobies Се За Бебиња Тато Шега Симпатична Едно Парче Бебе Бебе Bodysuit

DEN 333.12

Од стока
check Во продавницата

Имајте хаос далеку од бебе е лице исто така треба да се прошири кругот рамо деколте да им помогне повлечете го romper лесно со текот на baby ' s head.Издржливи долготрајни ткаенина, исто така доаѓа со три едноставни прилепува на дното на bodysuit за лесен пристап, брзо и лесно пелена промени.Нашите унисекс едно парче бебе bodysuit направи големи подароци за новороденчињата, бебиња, мали деца, бебето тушеви и expectant мајки.Не само што е овој објект 100% чешлани прстен откачи памук, исто така, има три предвремени затворање да се гарантира ова едно парче нема да падне до што сакате да.УНИКАТЕН И ОРИГИНАЛЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Оваа симпатична и симпатична Глупо Татко Boobies Се За Бебиња едно парче младата bodysuits е совршен подарок за вашето бебе туш, објавувањето на бременоста, бебето роденден, полот откриваат, иднина бебе доаѓање, датумот на доспевање, Божик, Нова Година, подарок за мајка ми-да-биде, Ден на Мајката или некој друг подарок повод за вашето бебе.Нашите AW Модата "Глупо Татко Boobies Се За Бебиња" бебе еден дел се печатени на премиум 5 МЛ 100% памук. 100% Памук.Чувајте ги вашите малку еден чувство удобен сите денот долго додека го носи неговото или нејзиното snapsuit.Ние само го користите најдобрите материјали, така на вашето бебе може да биде удобно со тоа на целиот ден.ДИЗАЈНИРАНА И ОТПЕЧАТЕНА ВО САД : Ние со гордост дизајн и печатење на сите наши производи во САД.Произведено во САД и Увезени.Заедно со се смее и радост дека бебињата се донесе во вашето семејство, овој onesie ќе се сигурни да се донесе насмевка на секого.Оваа боја е постојан и не е топлина притисне по сликарство процес за да се обезбеди апсолутна постојаноста.Овој смешен дизајн ќе ги имаат сите на вашите пријатели и семејството се смее на вашите следната посебен повод.ЛУКСУЗНО И УДОБНО : Ова onesies е супер удобен и мека.Нашата симпатична едно парче младата bodysuits имаат флексибилни, удобен и мек материјал за да се направи облекување лесно и задржи бебето удобно во текот на целиот ден, дури и за време на спиење време.Тие се пред-shrunk и пред-изми во Слободни и Јасни (Бебе Пријателски) перење детергент, па тие се подготвени да се носат веднаш!Бојата што се користи е не-токсични, растворувач и мирис и бесплатна професионална ткаенина екран-за печатење во боја.Ние само го користите најдобрите материјали, така на вашето бебе може да биде удобно со тоа на целиот ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..