• Свеж
ppqq 2 ПАРЧИЊА FKM FPM FR Масло Отпорни на Флуор Гума Скелет Нафта Печат Внатрешна 40mm HGL-A (Големина : 40X65X10)
zoom_in

ppqq 2 ПАРЧИЊА FKM FPM FR Масло Отпорни на Флуор Гума Скелет Нафта Печат Внатрешна 40mm HGL-A (Големина : 40X65X10)

DEN 1576.80

Од стока
check Во продавницата

Пакет се вклучени : 2 парчиња Нафта Печат.Тип : 40 X65 X6 , 40 X65 X7 , 40 X65 X8 , 40 X65 X10 , 40 X65 X12 , 40 X68 X8 , 40 X68 X10. Fluorocarbon скелет нафта печат е идеална запечатување производ за авионска, автомобилска, металургија, рударство, хидраулични машини, храна машини.На флуор гума скелет нафта печат има карактеристики на низок коефициент на триење, ниска вратило носат и добра сува отпорност на абење.На флуор гума скелет нафта печат, исто така, има карактеристики на добар температура отпор.На флуор гума скелет нафта печат може да се работи за долго време во опсег на -120 ~ + 250 ;.

Вака можеби ќе ви се допадне..