• Свеж
Unifizz Нерѓосувачки Челик Царинење Колосек, 150 x 17MM Царинење Владетел, Сребро,17Pieces Парче
zoom_in

Unifizz Нерѓосувачки Челик Царинење Колосек, 150 x 17MM Царинење Владетел, Сребро,17Pieces Парче

DEN 2056.80

Од стока
check Во продавницата

[Материјал] - пропустливи дупката е направена на durabel од не 'Рѓосувачки челик, со задебелена панел, брусен површината, не е лесно да се деформира, не е лесно да' рѓа, и сигурен сила. [Карактеристики] - Добра пропустливост на воздух, изградена-во анти-летаат нето, louver внатре има функција на ветер и дожд, windproof нето спречува мали домашни миленици да влезат во куќата. [Широко примена] - Овој производ може да се разубават на надворешниот ѕид, спречување на површински од ingress, и водич на нафта fume надвор на отворено. [Мулти - Size] - Овој производ има различни димензии, можете да го купите во зависност од вашите потреби. [Size] - 150 х 17 MM.Карактеристики : Царинење мерач е направен од durabel Нерѓосувачки челик, полирање процес и ласерски скала обезбеди јасност и да се направи полесно читање.Овој производ може да се користи за да се измери на отворот, мерење на јаз, и да ги прошират употребата сцена на монтажни дизајн.Овој производ е да се користи во мерење на растојанието помеѓу делови во електронски производи, хардверски делови, автомобилот одржување и прецизност опрема.Карактеристики : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро.Големина : 150 x 17 MM Пакет се Вклучени : 1 x Царинење колосек.Забелешка : сликата е само за референца, те молам направи објект како стандард.

Вака можеби ќе ви се допадне..