• Свеж
Розева Пеперутка Цвет Табличка Покрие Декоративни Автомобил Додатоци Табличка Рамка за Мажи/Жени 6 X 12 Инчи
zoom_in

Розева Пеперутка Цвет Табличка Покрие Декоративни Автомобил Додатоци Табличка Рамка за Мажи/Жени 6 X 12 Инчи

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Големина : 6 X 12 Инчи(Ни Стандардна Големина).Со Стандард 4 Дупки За Монтажа.Материјал : Квалитет На Метал Алуминиум Со Висок Сјај Печат Метал Табличка.Лесна, Многу Издржливи.Светла Боја И Не Бледнее.Модерен Дизајн : Нашата Лиценца Плочата Се Покрива Со Око-Фаќање На Дизајн, Уникатни Стилови, Што Може Да Создаде Импресивна И Храбар Изглед На Вашето Возило.Меѓу Нашиот Пред Табличка , Некои Од Нив Се Многу Популарни.Долготрајни Алуминиум : Лесни Знаци Се Лесни Да Се Справи Со, Но И Без Загуба Во Квалитетот.Овие Алуминиум Регистарски Таблички Ќе Не ' Рѓа, Како Челични Плочи, И Трае Многу Години На Отворено.Погоден Повод : Лиценцата Плоча Е Голем Сувенир Декоратор Парче.Идеални За Украсување,Уникатен Декоративни За Вашиот Автомобил, Камион, Приколка,Rv,Гаража Или Во Спалната Соба.Идеален Подарок За Пријатели,Семејства.Лесен И Издржлив, Лесен За Инсталација И Лесен За Чистење.Води Мода Diy Прилагодено Модели На Оригиналниот Регистарски Таблички, Можете Да Го Прилагодите Вашиот Омилен Тим, Интересни Цитати, Или Она Што Сакаш Да Кажеш!Се Создаде Прекрасен Изглед И Траен Квалитет Рамка, Поубав, Повеќе Видлив, На Истакнување На Вашиот Автомобил.Само Една Табличка, Погодна За Секој Камион, Автомобил, Комбе, Гаража Или Во Спалната Соба, Автомобил Додатоци, Овој Производ Обезбедува Прекрасни И Стилски Површината За Секое Возило.

Вака можеби ќе ви се допадне..