• Свеж
KD31 Бебе Доенче Деца на Возраст 0-18 Месеци Тенка Овална Ретро очила за сонце
zoom_in

KD31 Бебе Доенче Деца на Возраст 0-18 Месеци Тенка Овална Ретро очила за сонце

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пластична рамка.Пластични леќи.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 37 милиметри. 0-1 носители години (Возраст 0-18 месеци).Здрав Рамка со UV400 Леќи.Унисекс (Бебе момчиња и девојчиња).Одлично за Секојдневно носење, ноќта на Вештерките костим партија, Бебе туш Подарок, Роденден корист, photoshoot, реквизит и повеќе.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Вака можеби ќе ви се допадне..