• Свеж
Укината Ѕвезда Водич Образец за Ткаенина, Укината Ѕвезда Матрицата DIY Занает Матрицата на Домаќинството (A, 8inch)
zoom_in

Укината Ѕвезда Водич Образец за Ткаенина, Укината Ѕвезда Матрицата DIY Занает Матрицата на Домаќинството (A, 8inch)

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Издржливи обновливи дефиниција.Цел : Proofreading образец алатка за остварување на сад душеци.Функција : им Помогне на занаетчии шие сад душеци и јадење душеци.Укината Ѕвезда Водич Образец за Ткаенина,деница Interfacing Образец Suitfor Било која Шема на Користење на 8-Pt ,Ѕвезда со 90 и 45 Степен Усогласување.Големина : 8in/10in/15in.Опис на производот : Укината Ѕвезда Водич Образец за Ткаенина,деница Interfacing Образец Suitfor Било која Шема на Користење на 8-Pt ,Ѕвезда со 90 и 45 Степен Alignment Material : Acrylic Size : 8in/10/15in Color : transparent Purpose : Proofreading образец алатка за остварување на сад mats Function : им Помогне на занаетчии шие сад душеци и јадење mats Include : 1 X шиење ruler Please Забелешка : 1. Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме Овозможи Разлика на 1~2cm2. Поради Разликата на Светлината и на Екранот, Бојата на Производот Може да Биде Малку Поинаков од Сликата.

Вака можеби ќе ви се допадне..