• Свеж
SmartSF 1080P Безжична Безбедност на Камерата за видео надзор Надзор Системи Водоотпорна Безжична Куршум IP Камери
zoom_in

SmartSF 1080P Безжична Безбедност на Камерата за видео надзор Надзор Системи Водоотпорна Безжична Куршум IP Камери

DEN 960.00

Од стока
check Во продавницата

На 1080 P Безбедносната Камера со висока резолуција 1280 x 1080 P (1280 TVL) камера која обезбедува одлични видео квалитет и јасност, тешки отворено метал домување, IP66 Weatherproofing. 3pcs супер Низа IR Led диоди кои автоматски да го активирате кога тие се открие услови со слабо осветлување .Во темни области и во текот на ноќта, тие може да се види до 25meters (околу 80 метри) се далеку, што ќе ви овозможи да се земе да ги искористат предностите на вашиот NVR поставки за Движење Откривање и Закажани снимки, во врска со Ноќно да имаат целосна контрола врз заштитата на сите кои се грижат за. 1080 P со ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА : Вклучени 1080 P High-Definition камери овозможи доволно јасност во повеќето ситуации.За време на репродукцијата, слики ќе изгледаат поостри од заедничката Стандардна Дефиниција. (Забелешка : HDD не се вклучени, HDD мора да биде инсталиран со цел да се снима & репродукција).power plug не е вклучена.Професионална Поддршка на Корисниците : 30-дневниот Гаранција за Парите Назад, 6 месеци Бесплатна Гаранција, цел Живот НИ-врз Основа на Техничка Поддршка.IP Камера Specification : Image Sensor : 1.0 Мегапикселна 1/4" Прогресивно Скенирање Senso Резолуција : 1280*1080 Леќа : 3.6 mm IR Led Количина : 3*Низа Led диоди со IR-НАМАЛУВАЊЕ на функцијата Ноќ Визија : 65ft(30m) Водоотпорна : IP66 Пакетот Вклучува : 1 BUC* 1080 P HD WIFI IP камери.

Image Sensor:
1.0 Megapixel 1/4 Progressive Scan Senso
Resolution:
1280*1080
Lens:
3.6mm
IR LEDs Amount:
3*Array LEDs with IR-CUT function
Night Vision:
65ft(30m)
Weatherproof:
IP66
Package Includes:
1 PCS* 1080P HD WIFI IP cameras :

Вака можеби ќе ви се допадне..