• Свеж
Ѕидот Сидро, GB879 [М1.5-М12] -Тип Директно Иглички Челик Цилиндрични Еластични Cotter Pin Dowel B003 Висока Вчитување Капацитет (Дијаметар : M5 (10Pcs), Должина на : 8mm)
zoom_in

Ѕидот Сидро, GB879 [М1.5-М12] -Тип Директно Иглички Челик Цилиндрични Еластични Cotter Pin Dowel B003 Висока Вчитување

DEN 576.00

Од стока
check Во продавницата

1. Поле на примена : погоден за гипс картон, бензен одбор, декоративни одбор, перфорирани одбор.Инсталација на цврсти одбори и други материјали за завеси, инсталација на светилки и одредување на објекти. 2. Исто така, може да се користи : производот може да се користи и за крстот бод, фото рамки. 3. Практична настава : анти-корозија, анти- ' рѓа, фирма и практични. 4. Производ материјал : Овој производ е за вбризгување на пластични, со висока цврстина, стареењето на корозија и брзо расте.Производ материјал : Овој производ е за вбризгување на пластични, со висока цврстина, стареењето на корозија и брзо расте.

Вака можеби ќе ви се допадне..