• Свеж
Портокал Куќа Рака Сапун, Сите Намена Почиста Сет, Растителна Основа, Безбеден за Кожата Формула
zoom_in

Портокал Куќа Рака Сапун, Сите Намена Почиста Сет, Растителна Основа, Безбеден за Кожата Формула

DEN 525.12

Од стока
check Во продавницата

Премиум рака сапун е содржан со 100% ладно-цедените портокал, масло и растителна основа состојки може да се измијат нечистотија и grimes.Нашата портокалова масло е ладно-цедените од цитрус лушпи, кои се потроши по цедењето.Портокал Куќа технологија создава не само високо квалитетни производи, но подобро храна користење.Мулти цел почиста е костим за стакло, запечатени дрво, пластика, камен, од нерѓосувачки челик, тоалет, бања, countertop и повеќе.Вие едноставно можете да го користите го во купатило, кујна, дневна соба, и работното место.Нашата цел сите почиста е безбеден за деца.Слободни од штетни хемикалии, фосфати, бои, мириси, вештачки багрила, или ензими кои бараат неприродна стабилизатор.Портокал Куќа производи се dermatologically тестирани и USDA уверение.Безбеден за кожата и нежно доволно за било која возраст.Портокал Куќа производи се направени од природни состојки.Рака Сапун : Храна одделение портокал, масло, вода, serine, cocamidopropyl betaine, глицерин, peg-7 glycerol cocoate, pentylene гликол, latic киселина, натриум лактат, уреа, сорбитол, натриум laureth сулфат, алантоин,натриум хлорид, калиум, sorbate, лимонска киселина Сите Намена Почиста : Храна одделение портокал, масло, вода, caprylyl/ decyl // Производителот гаранција за 30 дена од денот на купување. //.

Вака можеби ќе ви се допадне..