• Свеж
iPhone 6 Случај, iPhone 6s Случај, Розова Сива SaharaCase X-Случај Заштита Комплет withBonus ZeroDamage Калено Стакло Екран Заштитник [120 Микс-Натпревар Комбинации на Бои] 3-Слој Заштитна Д?
zoom_in

iPhone 6 Случај, iPhone 6s Случај, Розова Сива SaharaCase X-Случај Заштита Комплет withBonus ZeroDamage Калено

DEN 333.12

Од стока
check Во продавницата

✔️ [Случај за i Phone 6 и 6s] Стил на вашиот телефон со нашата неверојатна случај, се чувствуваат комотно со нашиот Сите-Во-Едно заштита од влијанија, капки, и гребнатини. ✔️ [Воена Одделение SGS Заверена] Воена Одделение Материјал со Воздух Перница Технологија.Направен да издржи капки од високо како 3 метри (9.8 стапки) и се уште го заштитите вашиот телефон. ✔️ [Ергономски Дизајниран Случај] Користи највисок квалитет rubberized и пластични материјали, овозможувајќи лесен пристап до копчиња и пристаништа.Покачена рамки штити вашиот екран и камера од носат и поразителен. ✔️ [Zero Damage Екран Заштитник] 9 H цврстина спречува гребнатини и да се загрози од влијанија.Лесно да се инсталира, доаѓа со инсталацијата водство рамка за да помогне во процесот на апликација. ✔️ [Гаранција] Sahara Case 1-Година Замена за Случајот и на 30-ден Замена за Екран Заштитник Загарантирана.i Phone 6 и 6s X Серија Заштита Комплет се Вклопува i Phone 6 и 6s.X Серија Заштита Комплет сите солиден заштита на Sahara Case во воена одделение дизајн.Прикажи ги исклучите вашиот стил со X Серија Заштита Комплет.Сите големи можности на Sahara Case, вклучувајќи ги заштитните на камерата Леќи на Камерата Хауба за да се подобри фотографии, во тенок заштитен, стилски пакет.Дизајниран од страна на ветеран телефон на поправка, инженери, на Sahara Case X Серија Заштита Комплет е заштита решение наменета за луѓе со on-the-go начин на живот.Заштита од тешки капки и влијанија, без големо и дополнителна тежина Sahara Case произведува случаи со користење премиум шок апсорбирање на rubberized и тешко пластични материјали.Случајот карактеристики засилен шок апсорбирање браник, а воскресна bevel низ екранот за зголемување на LCD заштита, додека останатите лесни и тенки.Со вграден во професионална камера худ дизајн, Sahara Case им овозможува на i Phone 6 и 6s да се земе дури и подобро слики и видео записи, подобрување на контрастот и боите, додека за заштита на леќите од гребнатини.Sahara Case дизајни премиум производи со долга-трајни заврши со користење на високо-одделение гума и пластични материјали.Додади во Кошничка> Купи тоа Сега.

Вака можеби ќе ви се допадне..