• Свеж
Глава Замена Tools на HDD WD (Рампата) 2.5 1 Послужавник Hubble, HubbleLT, HUBLT2, Makalu
zoom_in

Глава Замена Tools на HDD WD (Рампата) 2.5 1 Послужавник Hubble, HubbleLT, HUBLT2, Makalu

DEN 1898.40

Од стока
check Во продавницата

ВИСОК Квалитет на Објектот.Професионална и практичен дизајн, прекрасен изглед, практично користење.Се користи за обновување на податоци, заглавени моторот, моторни серпентина краток спој, бавно читаат и пишуваат, квалитет, read-write главата чип сигнал засилувач коло пропаѓање и оштетување на главата замена.НОВИ алатки за Обновување на Податоци!Професионални Главата замена алатки (Рампата) МД-WH1 (пар).Поддржани се вози семејства Western Digital : Hubble, Hubble LT, HUBLT2, Makalu.Одмори плата : 1 Тип HDD : 2.5" Листа на Western Digital семејства и модели на кој процесот на главата замената може да биде изведена со користење на алатки МД WH1. WD5000 LPVX-55 V0 TT0 WD5000 LPVX-80 V0 TT0 WD5000 LPVX-22 V0 TT0 WD5000 LPVX-60 V0 TT0 WD5000 LPVX-08 V0 TT2 WD5000 LPVX-16 V0 TT3 WD5000 LPVX-08 V0 TT5 WD3200 LPVX-08 V0 TT2 WD5000 LPLX-00 ZNTT0 WD5000 LPLX-08 ZNTT0 WD5000 LPLX-21 ZNTT0 WD5000 LPLX-60 ZNTT0 WD5000 LPLX-75 ZNTT0 WD5000 LPLX-HDRCVT0 WD5000 LPVT-24 G33 T1 WD5000 LPVT-08 G33 T1 WD5000 LPVT-80 G33 T2 WD5000 LPVT-22 G33 T0 WD5000 LPVT-00 FMCT0 WD3200 LPVT-00 G33 T0 WD2500 LPVT-00 G33 T0 WD5000 LMVW-11 VEDS0 WD5000 LMVW-11 VEDS6 WD5000 LMVW-11 VEDS3 WD5000 LMVW-11 CKRS0 WD5000 LPCX-24 C6 HT0 WD5000 LPCX-21 VHAT0 WD5000 LPCX-24 VHAT0 WD5000 LPCX-60 VHAT0 WD5000 LPCX-00 VHAT0 WD5000 LPCX-00 S0 WT0 WD3200 LPCX-24 C6 HT0 WD5000 LUCT-63 C26 Y0 HTS545050 B7 E660 HTS725050 B7 E630 Ако не знаете семејството на вашиот диск - пишете ни на целиот модел на диск од налепница (на пример WD10 JMVW-11 AJGS0 или ST1000 DM003 1 CH162-501) и ние ќе ви понуди алатка е потребно!.

Вака можеби ќе ви се допадне..