• Свеж
Хексадецимален Шрафцигер - 7Pcs Метал Хексагонална Хексадецимален Завртки Возачот Screwdrivers Алатки за Полнење За Rc Хеликоптер Авион Автомобил (Сина)
zoom_in

Хексадецимален Шрафцигер - 7Pcs Метал Хексагонална Хексадецимален Завртки Возачот Screwdrivers Алатки за Полнење

DEN 1447.20

Од стока
check Во продавницата

Не се лизга се справи со дизајн, лесно и удобно да зафат. 7pcs со различна големина screwdrivers.Едноставен и практичен дизајн, и лесен за употреба.за лесно демонтирање хексадецимален завртки,' s главата на завртката и други завртки во RC хеликоптер, авион, кола или на други места.и Метал Хексагонална Хексадецимален Завртки Возачот Screwdrivers Алатки за Полнење.Description The објектот е збир на 7pcs стручни и практични хексагонална хексадецимален завртки возачи во различни големини, кои се главно направени од издржлив цврст метал материјал, и може да се користи за лесно да ја размонтираат хексадецимален и други завртки во RC хеликоптер или на други места.Со комфорни - да - зафат се справи и лесен за користење, навистина прекрасен хексадецимален screwdrivers комплет за избор.Карактеристики - Боја : Сина.- Материјал : Метал - Size : 11x1. 5x1. 5cm и Метални Хексагонална Хексадецимален Завртки Возачот Screwdrivers Алатки за Полнење.- 7pcs со различна големина screwdrivers.- за лесно демонтирање хексадецимален завртки, s главата на завртката и други завртки во RC хеликоптер, авион, кола или на други места.- Не се лизга се справи со дизајн, лесно и удобно да зафат.- Едноставен и практичен дизајн, и лесен за употреба.Пакет Вклучувајќи 7 x Хексагонална шрафцигер.

Вака можеби ќе ви се допадне..