• Свеж
Електрични Ручек Кутија 2 во 1, Преносни Храна Потоплите Греење,Храна-Одделение Контејнер, 12V 110V 40W Адаптер, Автомобил, Камион Домашна Работа, Употреба, Лажица и 2 Прег
zoom_in

Електрични Ручек Кутија 2 во 1, Преносни Храна Потоплите Греење,Храна-Одделение Контејнер, 12V 110V 40W Адаптер,

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

2 ВО 1 - Престанат да го користите вашиот електрични ручек кутија само дома или во автомобил!Нашите електрични храна потоплите, содржи две различни приклучоци : еден за Работа/Дома (110 V) и уште еден за Автомобили/Trucks (12 V).БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ - Дали сте уморни од постојано во потрага за микробранова печка?Со нашите термички храна контејнер, секогаш можете да одржите храната топла.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - содржи отстранлив нерѓосувачки челик лента, која ќе може да се чистат лесно.Покрај тоа, таа е машина за миење садови!. 2 ПРЕГРАДИ - Стоп мешање вашата храна!Ние се вклучени мали пластични оддел во случај да сакате да се одделат различни видови на храна.Исто така, имаме вклучени една лажица целосно за слободни.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - само стави храна во ручек кутија, приклучок за во автомобил полнач или било 110 V приклучокот, чекај малку..и уживајте!.Спецификации : Напон : 12 V и 110 V W : 40 W Материјал : Високо-Квалитетни Пластични Капацитет : 1,5 Литри.

Вака можеби ќе ви се допадне..