• Свеж
Бебе Девојка Мојата 1 СВЕТИ Патрик Ден Зелена Bodysuit Туту Headband Облека Сет
zoom_in

Бебе Девојка Мојата 1 СВЕТИ Патрик Ден Зелена Bodysuit Туту Headband Облека Сет

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Рака Мие Само. ☀ ФУНКЦИЈА : Одлична идеја за обичните, Секојдневни или партија photoshoot, нема сомнение во нашиот ум вашиот мало бебе ќе биде cutest.★ НАЈДОБАР ПОДАРОК ИДЕЈА.Совршен подарок за вашите бебиња роденден и одмор. ☀ Шаблон Тип : Св. Патрик Деца Бебе Лист Печати Господин Облека-Двете рака мие и во машина за миење е во РЕД. ☀ ЗА Kang Kang : Kang Kang е професија продажба на облека за бебиња и деца,ние нудиме висок квалитет предмети,конкурентна цена,брза испорака, исто така, сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите. ☀ Материјал : Памук , Меки и Удобни за Бебето. ☀Пакет вклучуваат : 1 PC Блузи+1 PC Туту Фустан +1 PC Headband+1pair Legwarmers.

Вака можеби ќе ви се допадне..