• Свеж
Јас се Стремиме Компатибилен со iPhone 11 Случај - Мат Проѕирен Телефон - Оклоп - Шок/Shatterproof - Тенок - Хибридни Материјали - Безжични Полнење - 2019 (Зелен)
zoom_in

Јас се Стремиме Компатибилен со iPhone 11 Случај - Мат Проѕирен Телефон - Оклоп - Шок/Shatterproof - Тенок - Хибридни

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

✔️ТЕЖОК ОКЛОП!Изграден тешки и здрав да си ја работи својата работа!Да заборавите за оние мало случаи или невистинити коментарите!Нашиот случај е ВИСТИНСКИ ДОГОВОР!Откако ќе се стави на овој телефон заштитник на вашиот телефон ќе биде безбедна и заштитена!Заштитете го вашиот телефон од оштетување и гребнатини!Нашите проѕирен мат случај, исто така, ги штити скапоцени нови камери!Не ги преземе шанса на намалувањето вашиот уред без случај!На нашата страна има воено-одделение за заштита на прифатлива цена!. ✔️БЕСПЛАТНО БЕЗЖИЧНО!Уште една причина повеќе да се избере нашиот случај е компатибилност!Нашите заштитни телефон случај не се меша со безжично полнење!Едноставно кажано вашиот нов Телефон на полначот и не се грижи!Секогаш ќе се врати до наполнета телефон!Ние нудиме случаи за сите три нови генерации на Телефон!Овие телефони се најдобри и врвот на пазарот!Треба да се добие една, но исто така ќе треба заштита!Се оклоп за вашиот Телефон ДЕНЕС!. ✔️ЛАСЕРСКИ СЕЧЕ ДИЗАЈН!Заборавете на предмети кои покриваат волумен копчиња и јазик!Не е наш!Ќе биде купување на прецизно дизајниран Телефон заштитник!Случајот е ласерски сечат за да одговараат на новиот телефон сит, без мешање!Дизајнот е непобедлива и го прави вашиот телефон ТЕШКО!Тоа ќе биде во можност да го издржат ништо и да ја задржите прашина надвор!Ние се нудат четири различни бои варијации, како и!Оваа генерација на Телефон ги има најдобрите бои, но не!Акцентот ги со нашиот случај!. ✔️ТЕСТИРАНИ ТЕШКО!Ако ние тврдиме дека нашиот случај е тешка, тоа е затоа што имаме наука за да го направите резервна копија!Нашиот случај е подложен на различни фази на тестирање под многу услови!Нашиот производ е докажано да го заштитите вашиот уред од оштетување!Да не зборуваме за comfortability!Овој тенок, shockproof случај е удобно да зафат!Ние направивме сите околу неверојатен производ и сигурни сме истражувана за да се докаже тоа!Доверба нашиот бренд да ви донесе најдобри!. ✔️U. S. A.Дизајн и Тестирање : Додека нашите производи се произведени во странство (ајде да бидеме искрени, она што не е, овие денови.) СИТЕ наши ДИЗАЈН И ТЕСТИРАЊЕ беше направено токму тука, во сад.Нашите САД сервисот тим стои страна за да ви овозможи со исклучителни, молња брзо одговори на секоја ваша грижа.Вашето задоволство е наша #1 приоритет.

Вака можеби ќе ви се допадне..