• Свеж
48PCS Големи 3D Сребро Алуминиум Помине Rhinestones Шарм со Светкава Боја за Нокти Метална Рамка, Голем Дијамант скапоцен камен Камен Кристал Дијамант за Помине Уметност, Twe
zoom_in

48PCS Големи 3D Сребро Алуминиум Помине Rhinestones Шарм со Светкава Боја за Нокти Метална Рамка, Голем Дијамант

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

✔48pcs МЕШАНИ ГОЛЕМИНИ & ФОРМИ : пакетот е составен од 48pcs на 48 различни форми На нерѓосувачки легура помине шарм и tweezer.Можете да добиете 48 мулти стилови на шармантна дијамант украси во едно време. ✔БЛЕСКАВАТА ПОМИНЕ КАМЕЊА : големи кристали на врвот се направени од високо-квалитет на стаклото, која се тешко и не е лесно да се скрши.Софистицирана фацетирани површината се одразува на шармантна и светла сјај и ги прави толку сјајна и блескава под светлината.Овие камења ќе блесне вашата убавина. ✔ИСКЛУЧИТЕЛНА СТИЛОВИ : На привлечност се одржа легура со елегантен studs.И криви база на алуминиум рамка им овозможува подобро да одговара на ноктите.Покрај тоа, овие chamrs се компатибилни со други нокти деко објекти, како што се помине во прав, AB rhinestones, фолија хартија, итн.Само се покаже вашата имагинација и да имаат вашите прекрасни DIY помине desgin. ✔ШИРОК АПЛИКАЦИИ : На привлечност е главно се користи за дома, DIY помине уметност & салон за убавина нокти.Но, тоа може да биде исто така се користи за облека, чевли, картичка за изработката, накит одлуки или други украси. ✔СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Овие gemstones изгледа брилијантен и згодна и се пристоен подароци за најдобрите пријатели, семејства, девојка, пријатели на многу празнична прилики, како на Мајката Ден, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките,Божиќ.роденден, итн. ✔48pcs МЕШАНИ ГОЛЕМИНИ & ФОРМИ : пакетот е составен од 48pcs на 48 различни форми На нерѓосувачки легура помине шарм и tweezer.Можете да добиете 48 мулти стилови на шармантна дијамант украси во едно време. ✔БЛЕСКАВАТА ПОМИНЕ КАМЕЊА : големи кристали на врвот се направени од високо-квалитет на стаклото, која се тешко и не е лесно да се скрши.Софистицирана фацетирани површината се одразува на шармантна и светла сјај и ги прави толку сјајна и блескава под светлината.Овие камења ќе блесне вашата убавина.✔ИСКЛУЧИТЕЛНА СТИЛОВИ : На привлечност се одржа легура со елегантен studs.И криви база на алуминиум рамка им овозможува подобро да одговара на ноктите.Покрај тоа, овие chamrs се компатибилни со други нокти деко објекти, како што се помине во прав, AB rhinestones, фолија хартија, итн.Само се покаже вашата имагинација и да имаат вашите прекрасни DIY помине desgin.✔ШИРОК АПЛИКАЦИИ : На привлечност е главно се користи за дома, DIY помине уметност & салон за убавина нокти.Но, тоа може да биде исто така се користи за облека, чевли, картичка за изработката, накит одлуки или други украси.✔СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Овие gemstones изгледа брилијантен и згодна и се пристоен подароци за најдобрите пријатели, семејства, девојка, пријатели на многу празнична прилики, како на Мајката Ден, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките,Божиќ.роденден, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..