• Свеж
SONGLOUM 3D Помине Уметност Rhinestones Микро Циркон Кристали Циркониум Маникир Декорација (Боја : 876 5)
zoom_in

SONGLOUM 3D Помине Уметност Rhinestones Микро Циркон Кристали Циркониум Маникир Декорација (Боја : 876 5)

DEN 1646.40

Од стока
check Во продавницата

Најпопуларните 3 D декоративни дизајн е најдобриот избор за отворање сјајна нокти windows.Погоден за лак, УВ гел, акрилик, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден за домашни или професионална употреба.Убави, слатки, со висок квалитет, преносни и поддржувала.Тоа е многу популарна за вашите пријателки и соучениците.Ние веруваме дека ќе ви се допадне.Чистење на површината на ноктите, отстранете основните полски, и поставете го на ноктот.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, телефон предмети, чаши, картичка факти, телото уметност, итн.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Погоден за лак, УВ гел, акрилик, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден за домашни или професионална употреба.Убави, слатки, со висок квалитет, преносни и поддржувала.Тоа е многу популарна за вашите пријателки и соучениците.Ние веруваме дека ќе ви се допадне.Чистење на површината на ноктите, отстранете основните полски, и поставете го на ноктот.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, телефон предмети, чаши, картичка факти, телото уметност, итн.направен во China Material : Crystal Type : Кристал и decoration Quantity : 1440 pieces Size : 1mm Package Содржина : 1 кутија за 1440 pieces1 шише за 5000pc1 торба за 14000.

Вака можеби ќе ви се допадне..