• Свеж
Премиерот Додаток Група Altec Lansing Ергономски RGB Жичен Игри Глувче за КОМПЈУТЕР Windows XP/Vista/7/8/10 и Mac OS (GM300)
zoom_in

Премиерот Додаток Група Altec Lansing Ергономски RGB Жичен Игри Глувче за КОМПЈУТЕР Windows XP/Vista/7/8/10 и Mac

DEN 575.76

Од стока
check Во продавницата

Гејминг Глувчето : Подобрување на вашиот целокупното играчко искуство со овој жичен глувчето конструиран за да се обезбеди висока точност и во согласност одговорност.Индивидуализира DPI : Со две програмабилни DPI копчиња, овој жичен глувчето помага да го конфигурирате и да ги чувате вашите саканата DPI (1200/2400/4800/7200).RGB Глувчето : напредни RGB технологија напојува со Altec ќе светне гејминг искуство како ќе играат со variating RGB мазна и брза помош на глувчето.Кабелот Управување : Погодно слот за криење на глувчето жица елиминира сите испреплетени жица прашања и зголемување на издржливост.Од безжични системи кои одат каде и да одите, да слушалки кои го прават вашиот музика повеќе лична, врвна јазик се она што Altec Lansing е поврзување на луѓето да се огласи преку бидејќи 1927 година. Сега се подготвени за крајната луксузни игри искуство бидејќи Altec Lansing има прошири своите игри додатоци, нудејќи широк спектар на мобилни, PC и конзолни игри периферни уреди кои се наменети да им понуди секојдневен гејмерите и ентузијасти квалитетни производи, тие можат да веруваат во исклучителна вредност.

Вака можеби ќе ви се допадне..