• Свеж
Доењето се Покријат и Органски Бамбус Доењето Влошки (8 Парчиња) Мулти-Користете Бесконечност Старечки Маска, Бебешко столче Крошна, Шетач Маска, Висок Стол и Шопин?
zoom_in

Доењето се Покријат и Органски Бамбус Доењето Влошки (8 Парчиња) Мулти-Користете Бесконечност Старечки Маска, Бебешко

DEN 596.88

Од стока
check Во продавницата

Уникатен состав на овие старечки влошки е материјал кој се користи за да се подготви влага далеку од вашата кожа со зафаќање на тоа во средниот слој, оставајќи ги своите гради сува и помалку вознемирен.Не плаќаат за тоа, освен ако не ми се допаѓа тоа.

Вака можеби ќе ви се допадне..