• Свеж
12 Парчиња Коса Работ Четки Двојно Двострано Работ Четки Веѓа Четка Работ Контрола На Косата Четка Случаен Боја
zoom_in

12 Парчиња Коса Работ Четки Двојно Двострано Работ Четки Веѓа Четка Работ Контрола На Косата Четка Случаен Боја

DEN 182.16

Од стока
check Во продавницата

Количина : пакетот вклучува 12 парчиња работ контрола на четка косата, доволно количество ги задоволат вашите различните потреби; Можете да ги споделите со вашето семејство или пријатели.Материјал : овие боја на работ четки се изработен од ABS пластика, лесни и издржливи, тие се лесен за употреба.Големина на : на работ четка чешел е прибл. 18 2.3 x x 1.2/ 7 x 0.9 x 0.4 инч.Случајни бои : контрола на работ четка има неколку бои, вклучува црна, црвена, виолетова, розова и така натаму, различни бои може да ви даде најдобар избор.Апликации : овие коса работ четки се одлични за вашата коса и веѓа.

Вака можеби ќе ви се допадне..