• Свеж
Socket Set - 200 Парчиња Од Не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Ален Главата Socket Set Завртка Асортиман Комплет Socket Set Завртка Со Внатрешна Хексадецимален Вози М8 (Црна)
zoom_in

Socket Set - 200 Парчиња Од Не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Ален Главата Socket Set Завртка Асортиман Комплет

DEN 380.88

Од стока
check Во продавницата

Точно тестирани за да се обезбеди квалитет на перформанси.Сите производи се направени од не ' Рѓосувачки Челик.Лесно да се инсталира и трајни производи за употреба.Пакетот Вклучува : М8 хексадецимален ален главата socket set завртка.Description This е хексадецимален завртки сет асортиман комплет кој вклучува 200pcs првенство точка завртки во пет димензии : М8. Оние првенство точка завртки сет изработени од нерѓосувачки челик, имаат тенки дека копа во површината за безбедна се одржи на широк спектар на површини.Функција - Боја : Црна - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Пакет Големина : 13 x 6. 5 х 2. 3cm - Сите производи се направени од не ' Рѓосувачки Челик - Ригорозно да се тестираат за да се обезбеди квалитет на перформанси - Пакетот Вклучува : М8 хексадецимален ален главата socket set завртка - Лесно да се инсталира и издржливи да се користи Пакет, Вклучувајќи : * 3мм 20 Pcs* 4mm 20 Pcs* 6mm 20 Pcs* 4mm 20 Pcs* 6mm 20 Pcs* 5mm 20 Pcs* 8мм 20 Pcs* 6mm 20 Pcs* 10мм 20 Pcs M8* 8мм 20 Pcs Пакет Вклучувајќи и 200 x Хексадецимален Ален Главата Socket Set Завртки.

Вака можеби ќе ви се допадне..