• Свеж
Научни Labwares Нерѓосувачки Челик Лабораторија Лажица Лажичка - Одлично за Прав и Жито ракување, Лабораториски Општи Науки Образование (Овална Лажица)
zoom_in

Научни Labwares Нерѓосувачки Челик Лабораторија Лажица Лажичка - Одлично за Прав и Жито ракување, Лабораториски

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Лабораторија лажица трансфери во мали количини во прав за да се балансира или други лабораториски апарати.Направени на 400 серија висока огледало полски нерѓосувачки челик.Може да се autoclaved за стерилизација.Лесно да се чисти дури и смола доаѓа надвор со топла вода.Вкупна Должина : 5.Научни Labwares Нерѓосувачки Челик Лабораторија Лажица Лажичка.

Вака можеби ќе ви се допадне..