• Свеж
Fintie Shockproof Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 (Претходниот Модел 2015), Tuatara Солиден Unibody Хибрид Целосна Заштитна Маска за Табот 8.0 СМ-T350/P350 2015(НЕ Одговара 2017/2018 Верзија), Црна
zoom_in

Fintie Shockproof Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 (Претходниот Модел 2015), Tuatara Солиден Unibody Хибрид Целосна

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

Тоа е компатибилен со Samsung Galaxy Tab 8.0 2015 Ослободување (СМ-T350/T355/P350/P355).НЕ се работи за Табот 8.0 2017 / Најновите 2018 Верзија на Таблет или било кој друг модел на уредот.Хибрид мека шок апсорпција TPU кожата & влијание-отпорни поликарбонат рептил-како тешко школка задниот поклопец обезбедува извонредна заштита за крајната капка одбрана.Интегрирани предната маска екран заштитник спречува гребнатини без да се жртвува чувствителност или видливост.Сите карактеристики ЛЕСНО достапни со случајот инсталиран.Копчето и пристаништето покрие чувари ограничување на изложеност на прашина.Достапни во различни светла и забава бои.Новото Casebot Tuatara Серија Uni-body Хибрид Случај е сега на располагање!Овој случај е фалсификувани од квалитетот поликарбонат и нуди крајна капка одбрана на сите можни страни со вклучени вграден екран заштитник.Барање за мир на умот што го заслужуваат со овој рептил-како тешко школка случај.Fintie, квалитет на производот, во рамките на вашиот дофат!Компатибилност : Тоа е компатибилен со Samsung Galaxy Tab 8.0 2015 Ослободување (СМ-T350/T355/P350/P355).НЕ се работи за Табот 8.0 2017 / Најновите 2018 Верзија на Таблет или било кој друг модел на уредот.Материјали : -Двојно-Layer Технологија - Премија поликарбонат и анти-водат термопластични полиуретан (TPU). -Предната маска вклучува анти-нула екран заштитник дека не се намали екран чувствителност.Дизајн : Дизајниран од страна на Fintie LLC во САД.Casebot Tuatara Серија Uni-body Хибрид Случај обезбедува шок апсорпција и нула превенција уште ја одржува елегантни профил. - Предната маска дизајн нуди лесна инсталација - Квалитет екран заштитник заштитува, без да се попречува чувствителност - Двојно-Layer Технологија - Премија поликарбонат + водат отпорни TPU дизајн служи како моќно влијание и шок за одбрана браник - Единствена внатрешна жлебови да им се помогне со пад заштита и топлина дисипација на Воздухот Соочи Технологија - Подобро да се откажат заштита и циркулацијата на воздух - Тактилни опфаќа за сите копчиња и пристаништа - Инфрацрвен (IR) порт заштитени со транспарентен капак задржувајќи целосна функционалност - Брз пристап до сите важни функции како што се копчиња, камера, звучници, и пристаништа - Елегантни профил и многу боја опции на располагање.

Вака можеби ќе ви се допадне..