• Свеж
MDHDGAO Домаќинство Ротирачка Четка, Чисти Подот Четка Без Мртви Краеви, Лесен за Чистење во Домаќинството И Комерцијални Чистење Материјали
zoom_in

MDHDGAO Домаќинство Ротирачка Четка, Чисти Подот Четка Без Мртви Краеви, Лесен за Чистење во Домаќинството И Комерцијални

DEN 2359.20

Од стока
check Во продавницата

❤ [Повеќе намени] : Оваа четка може да се користи не само да се чисти подот, но исто така и да ги складирање кабинет, ги фрижидер, под креветот, ги таванот светилка и таванот, итн. ❤ [52 CM супер голема четка] : На четка главата е подеднакво се истакна и подот е почиста, кој заштедува време и напор во споредба со обичните џогерите. ❤ [Сува и влажна двојна употреба] : Влажно четка брзо може да се апсорбира канализација и има силна апсорпција на вода; сува избрише може да се отстрани прашина, без напуштање на косата. ❤ [Високо-квалитетни влакна] : Висок квалитет на влакно, лесно да се избрише подот, деконтаминација без да остават траги. ❤ [Квалитетна услуга] : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа.Спецификација : име на Производ : mop Color : purple Material : влакна, од не ' рѓосувачки steel Details и карактеристики : Нема потреба да се мијат со рака : свртете на картичката и слот за да присилува од платно по washing Extended рачка : mopping подот без bending Selected материјал : ефикасно чистење.

Product name:
mop
Color:
purple
Material:
fiber, stainless steel
Details and features:
No need to wash by hand:
turn the card slot to wring out the cloth after washing
Extended handle:
mopping the floor without bending
Selected material:
efficient cleaning

Вака можеби ќе ви се допадне..