• Свеж
iplusmile 2 Листови Тоалет Капак Налепница Животински Модел Ѕид Decals Пренослив Тоалет Седиште Налепници
zoom_in

iplusmile 2 Листови Тоалет Капак Налепница Животински Модел Ѕид Decals Пренослив Тоалет Седиште Налепници

DEN 302.16

Од стока
check Во продавницата

Украсете ја вашата соба со овие животни ѕид decals, се создаде смешни и прекрасна атмосфера.Водоотпорен ѕид налепници, самолепливи, без оглед на сува или влажна простор, тоа нема да падне лесно.Нема остатоци и repositionable!не се потребни алатки, само свои раце!.Можат да се применат на било каква мазна површина, погодна за проучување соба, спална соба, трпезарија, тоалет капак, итн.Оваа налепница е исто така погоден за бебе соба, спална соба, playroom, дневна соба, деца соби.Description These животинско тоалет седиште decals се многу лесно да лупам и стап, направен од материјал, кој се водоотпорни и има само-вискозност.лесно да ги красат вашата тоалет седиште се покријат и да ви донесе добро расположение и поинакво чувство.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : ПВЦ - Големина : 30.00 X20.00 X0.20 cm/ 11.79 X7.86 X0.08 инч.- Украсете ја вашата соба со овие животни ѕид decals, се создаде смешни и прекрасна атмосфера.- Водоотпорен ѕид налепници, самолепливи, без оглед на сува или влажна простор, тоа нема да падне лесно. - Нема остатоци и repositionable!не се потребни алатки, само свои раце!- Можат да се применат на било каква мазна површина, погодна за проучување соба, спална соба, трпезарија, тоалет капак, итн.- Оваа налепница е исто така погоден за бебе соба, спална соба, playroom, дневна соба, детски соби.Пакет Including2 Листови x Налепници.

Вака можеби ќе ви се допадне..