• Свеж
4 Парчиња Помине Clipper Сет, од не ' Рѓосувачки Челик Ноктите &Ноктите Clippers Патување Нокти Сет со Кожа Случај Ноктот Ноктот Cuticle Средување на Машина за Жени Мажи Постари
zoom_in

4 Парчиња Помине Clipper Сет, од не ' Рѓосувачки Челик Ноктите &Ноктите Clippers Патување Нокти Сет со Кожа Случај

DEN 746.40

Од стока
check Во продавницата

✿【Професионални】 : Ноктите clipper сет содржи помине clippers, пети ноктите clipper, вертикален помине clippers Семејство, патувања, подароци, добра алатка за мажите и жените.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Како на сликата show Large големина : 7.5 cm Small големина : 6.3 cm Oblique големина : 6.7 cm Nano Нокти Датотека:9cm Package се Вклучени : 1 *Помине Clippers Kit(Големи нокти clippers,Мали помине clippers, Вертикален помине clipper,Нано Нокти Датотека)1*Кожа помине cover Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..