• Свеж
iEFiEL Бебе Бебе Момчиња 1-ви Роденден Облека Пелена Покрие Bloomers Шорцеви Лак Вратоврска Фото Реквизити Партија Облека Сет
zoom_in

iEFiEL Бебе Бебе Момчиња 1-ви Роденден Облека Пелена Покрие Bloomers Шорцеви Лак Вратоврска Фото Реквизити Партија

DEN 251.76

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Облека е изработена од полиестер и памук, материјали, рачно перење, машина перат.Големина на Табела значи возраст се движи за бебе момчиња, но тие се за општи насоки само.Bloomers со еластична корселе и ногата отвори.Се вклопува во однос на традиционалните и крпа пелени.Појавување на прилагодливи лак вратоврска со затворач.Симпатична и стилски поставена за вашето бебе момчиња.Погоден за роденден, забава, фотографија, одмор, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Bloomers, 1 Pc Лак Вратоврска Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер, Памук .

Вака можеби ќе ви се допадне..