• Свеж
Healifty 6Pcs Преносни Нане Забен Конец со Клучните Синџир Орална Нега на Забите Почиста за Патување Дома Канцелариски Материјали Освежување Нане Вкусови Случаен Боја
zoom_in

Healifty 6Pcs Преносни Нане Забен Конец со Клучните Синџир Орална Нега на Забите Почиста за Патување Дома Канцелариски

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Не го користете забен конец за да притиснете го копчето за џвакање премногу цврсто, во спротивно тоа ќе оштетување на непцата.Иако овие flosses се едноставни во дизајн, тие се многу практични за употреба.Може да се користи како практичен подарок за вашето семејство и пријатели, тие ќе го тоа.Мали димензии, лесна за користење, опремени со keychain, лесно да се носат насекаде.Овие стоматолошки flosses може да freshen здив додека удобно отстранување на храна и забниот плак.Опис Погодно Keychain Стоматолошки Flosses Практични Чистење На Забите Алатки ( Случаен Боја ) Карактеристики - Боја : Случајни Боја, Големина : За 3. 50 X2. 60 X1. 60см - Материјал : Пластични Пакет, Вклучувајќи 6 x стоматолошки flosses.

Вака можеби ќе ви се допадне..