• Свеж
CYHO Свила Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење во Училница;ученичкиот Дом;Спална соба;Салон;Студија;Студија Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиште, 400x400x0.55(MM), Бела, 5 П
zoom_in

CYHO Свила Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење во Училница;ученичкиот Дом;Спална соба;Салон;Студија;Студија

DEN 169.68

Од стока
check Во продавницата

Овој производ не е лесно да се фрли коса за удобно се чувствуваат.Широк спектар на примена и силна practicability.На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција на вода.Лесно да се носат за своите мали димензии.Применливи Прилики : Училница;ученичкиот Дом;Спална соба;Салон;Студија;Студија Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцеларија Соба Боја : Бела Материјали : Свила Облик : Квадратен Облик Вкупно Нето Тежина : 100(G) Должина : 400(MM) Ширина : 400(MM) Висина/Дебелина : 0.55(MM) Пакет се Вклучени : 5 парчиња Eyeglass Чистење Облека Карактеристики : Овој производ не е лесно да се фрли коса за удобно се чувствуваат.Широк спектар на примена и силна practicability.На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција на вода.Лесно да се носат за своите мали димензии.Овој производ не боли објектив за нејзините меки материјали.Добро чистење ефект за својот силен деконтаминација моќ.Производот е зелена и здрав материјал без чуден мирис.Овој производ не е лесно да се деформира за неговата силна еластичност.Бојата е светла без исчезнува лесно.

Вака можеби ќе ви се допадне..