• Свеж
Hepix Компатибилен со Флорални iPhone 12 Случај, Црвена Роза Цвет Јасно iPhone 12 Про Случај за Жени, Девојки, Флексибилни Мека TPU 4 Агли, Заштита, Анти-Нула Шок Апсорпција iPhone 12/
zoom_in

Hepix Компатибилен со Флорални iPhone 12 Случај, Црвена Роза Цвет Јасно iPhone 12 Про Случај за Жени, Девојки,

DEN 95.76

Од стока
check Во продавницата

【ФУНКЦИЈА】Овој тенок, џеб пријателски флорални Случај за i Phone 12 /12 Про случај нуди нула заштита, додава зафат и држи вашиот телефон тенок и елегантен.Тоа нема да додадете дел на вашиот Случај за i Phone 12/12 Про(6.1") 2020 година. 【ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА】Целосна Покриеност Заштита на сите страни, пред се покрена усна и четири заштитни браници за екран и камера заштита, и шок апсорбирање на внатрешни работи за пад безбедност. 【Црвена Роза ДИЗАЈН】Домот зголеми цвет се вее околу на вашиот телефон случај.Роза цвет симболизира упорност и благородништвото.Ќе биде моќен, со што бизнис и живот кога ќе имаат оваа убава телефон случај. 【ГОЛЕМИ ИСЕЧОК】Точни Пристаништа и Одговорно Копчиња дизајн за звучник, екран, камера и пристаништа, лесен пристап до сите порти и конектори.Случај лесно слајдови во и надвор од вашиот џеб. 【ПРОДАВНИЦА ГАРАНЦИЈА】Секој Hepix производ е направен-да-цел и рака-прегледано од агол до агол.Со ова, ние може да обезбеди висок квалитет на производите, остануваат во средината и ние и ветуваме на 100% задоволство.Воена Степен на Заштита со 4 шок-доказ агли.Воскресна рабовите за да се задржи на телефонот повлечена од рамни површини.Крена рабови се спречи површината на гребнатини.Каде што ви треба најмногу.

Вака можеби ќе ви се допадне..