• Свеж
Grey990 Накит Кабинет Armoire Мода Складирање Облекување Огледало Кабинет Lockable Организатор со LED Светла за Дневна Соба и Спалната соба на Белата
zoom_in

Grey990 Накит Кабинет Armoire Мода Складирање Облекување Огледало Кабинет Lockable Организатор со LED Светла за

DEN 3464.40

Од стока
check Во продавницата

【Внатрешна LED Светла】Целосна должина стакло огледало се пали и 6 led диоди вклучи автоматски за лесно накит избор во светли или слабо средини.Answer : ___________________________ Note : Светлата се напојува од батерии (не вклучувајќи батерии). 【Луксузен Ентериер】Стилски сомот внатрешни работи ги штити накит од гребнатини, брави и клучеви се осигура безбедноста.Вклучува 11 ѓердан куки, 2 коцки, 4 наредени полиците и нараквица род, и многу простор за прстени и обетки.Мал внатрешни огледало ви овозможува да се обиде на накит, без да ја затворите вратата. 【Безбедна за Заклучување на】Кабинет страна со копчето за заклучување, а не само да се заштити приватноста, но, исто така, да се заштити безбедноста. 【Простор за заштеда на Дизајн】се Вклопуваат речиси секаде, вклучително и во плакарот или како декоративни се прикаже, да се дополнуваат било декоративен стил.Изградена во здрав база, тоа може да биде чудни до 3 различни агли со 2 стапчиња и 3 хоризонтална дупки на своите нозе, за да се обезбеди најдобар изглед од глава до пети. 【Брза Испорака】Нашите производи се подготвени акции во НАС. 7 до 10 работни дена пристигнување.Нашата служба за корисници тим нуди најдобри поддршка на корисниците во индустријата, достапни седум дена во неделата, преку разговор во живо.Спецификации : Точка Име : Накит Кабинет Материјал : МДФ, Стакло, Сомот Големина : 15.75"(L) x 15"(W) x 61.42"(H) Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кабинет 2 x Виси Куки 1 x Pack на Додатоци 1 x Настава.

Вака можеби ќе ви се допадне..