• Свеж
GNLIAN YF-ЧЕН Видов Ножеви 12Pcs на 1Set Осцилирачки Видов Ножеви, Multitool Виде Ножот Моќ Малку Машина Алатка за Сечење Од Дрво,Пластика Алатка
zoom_in

GNLIAN YF-ЧЕН Видов Ножеви 12Pcs на 1Set Осцилирачки Видов Ножеви, Multitool Виде Ножот Моќ Малку Машина Алатка

DEN 405.60

Од стока
check Во продавницата

Направени од високо јаглероден челик материјал, висока цврстина и долг животен век.Посебно дизајниран за монтирање може директно да одговара за многу видови брзи промени мулти функција power tools.За дом апликации како што се сечење од дрво, пластика.Се чувствуваат слободни да го користите во секое од вашиот дом или професионална проект, доаѓа со совршена резултати.Одличен за лесно се фрлам намалувања во материјалот, во кое било место.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!Обликот дизајниран им овозможува на оваа машина да се лесно да се фрлам намалувања во материјалот во секое место без оштетување на спротивните ѕидови или површини.Тоа им овозможува на корисниците да се вклопи во широк спектар на осцилирачки додатоци, дизајниран со универзална фитинг за употреба на многу големи брендови на осцилирачки tools.Карактеристики : Изработени од високо јаглероден челик материјал, висока цврстина и долг животен век.Посебно дизајниран за монтирање може директно да одговара за многу видови брзи промени мулти функција power tools.За дом апликации како што се сечење од дрво, пластика.Се чувствуваат слободни да го користите во секое од вашиот дом или професионална проект, доаѓа со совршена резултати.Одличен за лесно се фрлам намалувања во материјалот, во кое било место.Спецификација : Количество & Тип : 1pc 44mm Долго парична Казна Заб Флексибилни Видов Blade1pc 44mm парична Казна Заб Видов Blade1pc 44mm Bi-Метал Видов Blade1pc 44mm Прецизност Универзална Осцилирачки Видов Blade1pc 35mm Прецизност Јапонија Универзална Осцилирачки Видов Blade1pc 35 мм Би-Метал Универзална Видов Blade1pc 35mm парична Казна Заб Видов Blade1pc 10мм парична Казна Заб Видов Blade1pc 20mm парична Казна Заб Видов Blade1pc 65mm парична Казна Заб Видов Blade1pc 65mm Прецизност Универзална Осцилирачки Видов Blade1pc 90mm Половина Кружни Флеш Видов Blade Weight : 307g / 10.8 оз(прибл.)Пакет листа : 1 постави * Видов Ножеви.

Quantity & Type:
1pc 44mm Long Fine Tooth Flexible Saw Blade :
1pc 44mm Fine Tooth Saw Blade :
1pc 44mm Bi-Metal Saw Blade :
1pc 44mm Precision Universal Oscillating Saw Blade :
1pc 35mm Precision Japan Universal Oscillating Saw Blade :
1pc 35 mm Bi-Metal Universal Saw Blade :
1pc 35mm Fine Tooth Saw Blade :
1pc 10mm Fine Tooth Saw Blade :
1pc 20mm Fine Tooth Saw Blade :
1pc 65mm Fine Tooth Saw Blade :
1pc 65mm Precision Universal Oscillating Saw Blade :
1pc 90mm Half Circular Flush Saw Blade :
Weight:
307g / 10.8oz(approx.)
Package list:
1 set * Saw Blades :

Вака можеби ќе ви се допадне..