• Свеж
Зимски Beanie Капи Шамија Поставите Топло Кадифен Шапка Потоплите Термички Велосипедизам Windproof Черепот Капа Вратот Потоплите за Мажи Жени
zoom_in

Зимски Beanie Капи Шамија Поставите Топло Кадифен Шапка Потоплите Термички Велосипедизам Windproof Черепот Капа

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Еластична затворање.За Материјално - Нашата зимска шапка шамија поставите употреба на двојни слоеви дизајн.Супер густа и буци акрилик поврзана изградба ви држи топло.Мекото руно внатрешна обвивка има подобро топлина задржување, да уживаат максимално топлина.Топла капа шамија сет со деликатна конец за шиење, да обезбеди додадена издржливост.Широко се Користи - Ова beanie капи поставите има модерен дизајн на crisscross кошница-ткаени плетење е лесно да се совпаѓаат со машка зимска облека.Го спарите со јакна, џемпер или други зима додатоци, и капа и шамија во собата за мажи може да направи да изгледате добро во студ.Ова е многу модерен зимски капи.Една Големина Одговара на Повеќето - Ова снег скии капи може да се протегала и унисекс стил, погоден за повеќето мажи и жени.Едноставен, но модерен дизајн ви држи во потрага добар во ладно време.Вредноста - зимски капи за мажите и жените доаѓа со еден поврзана beanie шапка и еден вратот потоплите.Мулти-функција mens шамија зима во собата, можете да го користите посебни или заедно како ќе. 2-во-1 зима додатоци, да остане топол цело време, одлично за активности на отворено и дневни потоплите.Различни бои може да биде избран : класична црна, морнарско, сива, вино црвено.Секогаш постои една одговара на вашиот зима.За Нас - задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Адвокатско зимски капи се добри Божиќ подароци за мажи, жени, родителите, пријателите, и на себе кога ладното време доаѓа.Рака Мие.Hung да се Исуши, не кајгана или железо.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Објектот спецификите на Сите круг Заштита - Заштита против ладно време или ветер; ќе има не повеќе студ во оваа зима!Задебелена Поставата - Исклучително меки и удобни за носење, и одржување на топло.Уникатен Дизајн - Додава екстра врат должина за подобро ветер и студ заштита; исто така, меки и удобни лицето маска совршено ќе го заштити вашето лице, ушите и вратот.Совршен Зимски Дар - се Претстават себе си, својата сакана, семејства и добри пријатели со оваа зима вратот потоплите шапка.Одлично за активности на отворено во ладно време.Широка Примена - Идеален за велосипедисти, планинарење, риболов, скијање или други активности на отворено во зима.Изберете нашите вратот потоплите шапка, и не повеќе студ во оваа зима!Оваа вратот потоплите капа со задебелена поставата ќе ви овозможи со сите-коло заштита од студот и ветрот, кој е совршен за зимски и активности на отворено.Feature Material : Полиестер памук (таложење)Пол : Unisex Size : Капа обемот 58cm/22.8"", висина 35cm/13.8"";Примена : погоден за патување, велосипедизам, планинарење, скијање и планинарење, итн.Боја : Црвена,Сина,Црна,Сива,Brown Package листата : 1x шапка +1 x Шамија.

Вака можеби ќе ви се допадне..