• Свеж
MNBVCXZ Компатибилен со Apple Види Бенд 40mm 38mm 42mm 44mm со Apple Види Екран Заштитник Случај,iWatch SeriesSE 6 5 4 3 Силикони Леопард Печати Спорт Рака бенд
zoom_in

MNBVCXZ Компатибилен со Apple Види Бенд 40mm 38mm 42mm 44mm со Apple Види Екран Заштитник Случај,iWatch SeriesSE

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

[Компатибилен Модел] На силициум спортски бенд компатибилен со Apple Види 40mm 38mm, i Watch SE & Series6/5/4/3/2/1,на wristbands е Прилагодлива големина помеѓу : 130mm-195mm. [Предност] Вклучувајќи Apple Види бенд кој случај и двете се дизајнирани со цветни печати : cheetah, сончоглед, роза, итн., изберете еден да се создаде персоналните изглед. [Екран Заштитник на Случај] факултетот За дизајн на екранот заштитник со Apple Види случај, обезбедува сеопфатна заштита од паѓање и гребење за вашиот види.На екранот заштитник има 99% транспарентност и гол-метал чувствителност.Овој случај не е водоотпорен, Ако добива вода, ве молиме да ги земе надвор и да ги исуши пред следната употреба. [Цветни Печати Бенд] Овие спортови бендот е составен од кожа-friendly силиконски материјал, кој е мека и удобна.Секој види бенд е направен со напредна технологија на печатење, така што вашиот види бендот има стилски и убави печати за долго време,И бендот дизајн со Лесно и директно инсталирање и отстранување на копче. [Купи со доверба] Најдобар подарок за жени, девојки и пријатели во Денот на Благодарноста Божиќ Годишнината Роденден на Денот на Вљубените и сл.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши без одлагање, нашите професионални и пријателски услуги на клиентите се 24 часа на интернет.

Вака можеби ќе ви се допадне..